Cafe / Restaurant

Cafe / Restaurant

Keyifli sohbetlerinizi lezzetlendirecek

zengin içerikli menümüz için

Teleferik Aile Bahçesi'ne bekliyoruz...

imagedrops
imagedrops
imagedrops

Usta aşçılarımızın ellerinden çıkmış sunumlarıyla ve tadıyla size doyumsuz lezzetler yaşatacak olan zengin kahvaltı menümüzle işin uzmanı annelerimizin özenle hazırladığı incecik yufkasıyla markamız olan ekonomi gözleme ve ev usulü mantımızla, ızgara çeşitleri, makarnalar, sıcak salatalar, pizzalar, tostlar, kumpir, sütlü tatlı ve pastalar, krep, waffle taze sıkılmış meyve suları
organik sahlep dünya çayları ve kahveleriyle Karadeniz'in kokusu İzmir'in inbatı ile hazırlanmış sohbetinize sohbet katacak tavşan kanı çayımızla sizleri özlediğiniz ve hak ettiğiniz tatlarla buluşmaya davet ediyoruz.

Evrensel gastronomi kültüründe fast food anlayışına karşı slow food akımı yeni gelişmeye başlasa da, Geleneksel Türk mutfağının ‘’ doyurucu, sağlıklı ve lezzetli yemekler ‘’ anlamında dünya mutfaklarına ilham verici güzellikte olduğunun farkındayız. bu zengin mutfağın en leziz örneklerinden olan gözlemenin, fast dood ürünlerine karşı sağlıklı bir alternatif olduğunu düşünüyoruz.

Hijyen kurallarına dikkat ederek katkısız un ve kayatuzu ile yapılan hamurdan, siparişinizle birlikte elde açılan incecik yufkaya, mevsimine göre günlük malzeme temininden, besin değeri kaybı olmaması için usta ellerde sabırla pişirilmesine kadar sürecin her aşamasında çok hassas davrandığımızı bilmenizi istiyoruz. İlke olarak; gdo, katkı maddesi kullanmayız. Üzerine tereyağı sürerek nefis kokusu ve parlak görünümüyle gözlemeyi servis yaparken, geleneksel duruşuna uygun olduğundan ayranla tüketmenizi tavsiye ediyoruz.

20 yıldır en iyi gözlemeyi yapmak için çalışıyoruz.
Her sabah aynı aşk, aynı heyecanla...