Gold Salon

Gold Salon

Merkezi konumu ve eşsiz doğal atmosferi ile

Siz ve tüm misafirlerinize eşsiz bir özel gün deneyimi...

imagedrops
imagedrops
imagedrops

Açık ve kapalı olmak üzere 140 kişiye hizmet vermekte olan Aile Bahçemizdeki "Gold Salon"umuzda tüm özel günlerinizde yemekli - yemeksiz olmak üzere;kokteyl, nişan, kına, düğün, doğum günü ve okul geceleri eğlencelerini kusursuz organizasyonlarıyla hizmetini büyük bir titizlikle sunulmaktadır.

Yaşamınızın en güzel gününü paylaşmaktan onur duyacağımız organizasyonlarımızda nezih, doğanın tüm yeşil tonlarının bulunduğu, ulaşımı kolay, otopark sorunu olmayan nişan ve kına gecesi organizasyonlarında butik bir salon olması vazgeçilmezliğimizi arttırmaktadır.

Yıllardır aynı ekiple yaptığımız organizasyonlarımızda yer alan kızlarımızın heyecanı ve sizlere olan yakınlığı evinizi ve ailenizi aratmayacak kadar sıcak ilgi ve davranışları o günün heyecan ve stresini hafifletecektir... Misafir karşılama ekibimiz, gece boyunca gelin ve damadı hiç yalnız bırakmadan en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş program akışı ile sizleri ve misafirlerinizi çok mutlu edecektir. İsteyen davetlilerimiz Gold Salonumuzun cafe bölümünde alakart (aperatif atıştırmalık, çay, kahve vb. ) hizmetlerini alabileceklerdir.

Salonumuzdaki fotoğraf ve video hizmeti, Anzeli Fotoğrafçılık tarafından verilmektedir.

Mutlu günlerinizde birlikte olmak dileğimizle...