Hakkımızda

Bugün Dünden Daha İyiye...

Şehrin gürültüsünden uzak

lezzetli bir ortamı sizler için yarattık...

imagedrops
imagedrops
imagedrops

Kuruluş aşamasından bugüne kadar geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemeyi ilke edinen işletmemizde, geniş bir ürün yelpazesi, misafirlerimize büyük bir titizlikle sunulmaktadır.. Yönetimimizden personelimize kadar, tam hizmet politikası ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kapılarımızı haftanın 7 günü "bugün, dünden daha iyiye" sloganı ile açarken, kaliteli markaların en iyi ürünleriyle, siz değerli müşterilerimizi misafir kıvamında ağırlayarak, tebessümle uğurlamayı ilke edindik...

Şehrin gürültü ve karmaşasından sıyrılıp, asırlık zeytin ağaçlarının ve asma yapraklarının altında, yeşilin her tonuyla huzur bulurken, çam ağaçlarından gelen tertemiz oksijen dolu bir havada ruhunuzu dinlendirip, sağlıklı ve lezzetli ürün çeşitlerimizle sohbetlerinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz iç mekanda, isterseniz zeytin ağaçları gölgesi altında, hem sohbetin hem yemeğin tadını çıkarın. Bırakın çocuklarınız da tamamen onlar için tasarladığımız oyuncaklarla dolu oyun parkında gönüllerince vakit geçirsinler.

Usta aşçılarımızın ellerinden çıkmış, sunumuyla ve tadıyla size doyumsuz lezzetler yaşatacak olan zengin kahvaltı menümüz,ızgara, tost, kumpir ve salata çeşitlerimizle ya da işin uzmanı annelerimizin hazırladığı ve artık markamız haline gelmiş (EKONOMİ GÖZLEME) gözleme çeşitlerimiz ve el yapımı mantımızla; Tam kıvamında pişmiş Türk kahvesi, taze sıkılmış meyve suları, Karadeniz'in kokusunu İzmir'in imbatı ile harmanlanmış bir bardak çay ya da sohbetlerinize tat katacak onlarca çeşit sıcak ve soğuk içecek çeşitlerimizle sizleri özlediğiniz ve hakettiğiniz tatlarla buluşmaya davet ediyoruz.

Amacımız sizleri şehrin stresinden ve gündelik yaşamın sıkıntılarından bir nebze olsun uzaklaştırarak, sevdiklerinizle hoşça vakit geçirmenizi sağlamak. Eğer hala Teleferik Aile Çay Bahçemizde misafirimiz olmadıysanız, sizlerle tanışmaktan ve sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.