Etkinlikler

Etkinlikler

Teleferik Aile Çay Bahçesi bünyesindeki

Tüm etkinliklerimizi buradan takip edebilirsiniz

Palyaço Sürprizi

11.01.2018

Minik dostumuz Sarp'ın doğum günü partisine ev sahipliği yaptık! Balonlarla ve çeşitli süslemelerle hazırlanan mekanımızda; nefis ikramlarla beraber çocuklara güzel bir alan yarattık.. İlerleyen saatlerde tarafımızdan verilen palyaço hizmeti ile de sürpriz oyunlar eşliğinde Sarp ve arkadaşlarına unutulmaz bir doğum günü partisi yaşattık. İyi ki doğdun Sarp!

Sünnet Düğünü

05.12.2017

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu yüzden tüm bu organizasyonları titizlikle gerçekleştirmeye özen gösteririz.. Ve bunlardan biri de minik Ali'nin sünnet düğünüydü... Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla ve objelerle süslendiği bir mekan hazırladık; minik Ali'nin keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtı ile de hazırlığımızı tamamladık. Son olarak organizasyona palyaçolarımızı da ekleyerek daha eğlenceli bir parti haline dönüştürdük...

Kep Töreni

08.11.2017

.... okulunun kep törenine ev sahipliği yaparak; hayata bir adım daha yaklaşan çocuklarımızın bu özel anına tanıklık etmek onur vericiydi. Gold salonumuzda gerçekleştirilen bu etkinlik için; masa, sandalye ve mekan süslemeleri, ikramlar ve canlı müzik hizmeti de etkinliğe özel olarak hazırlanmıştır.